До кінця вересня на Угорській мають облаштувати хідник і велодоріжку

Як повідомили Гал-інфо у Сихівській районній адміністрації, забудовник на вул. Угорській власним коштом реалізовує проект благоустрою території — облаштування велосипедної доріжки, хідників та зупинки громадського транспорту.

Також компанія взяла на себе зобов’язання профінансувати лікування багряника. Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺЩодо виконання робіт з благоустрою на вул. Угорській біля колишнього „Полярону“, то проект розробив „Інститут просторового розвитку“, всі пропозиції враховані. Там зараз тривають роботи, влаштовується кишеня без заїзду автотранспорту, а також влаштовується велосипедна доріжка. З підрядником спілкувались, роботи планують завершити до кінця вересняʺ, — розповіла Галина Гладяк, голова Сихівської районної адміністрації.


За словами голови району, забудовник також мав профінансувати лікування дерев баргяника.


ʺРоботи виконує забудовник своїм коштом. „Інститут просторового розвитку“ розробив проект благоустрою з облаштуванням зупинки громадського транспорту без заїзної кишені, з велодоріжкою і хідниками. Там збудовано офісні приміщення. Також забудовник мав профінансувати лікування багряника, який там залишивсяʺ, — додала Галина Гладяк.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/do_kintsya_veresnya_na_ugorskiy_mayut_oblashtuvaty_hidnyk_i_velodorizhku_325262.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя