Журналіст: Ідіотська позиційна війна щодо машинок триває у Львові роками

Об этом сообщает fiscal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Драма, гідна висвітлення в загальнонаціональних і глобальних медіях, не кажучи вже про кінематограф. І не тільки документальний – це цілком потягнуло б на ігровий фільм.

У Львові є площа перед Оперним театром, на яку приходять тусуватись туристи, а зрідка й місцеві. Площа не така вже й велика, тому зазвичай сильно залюднена.

А ще на цій площі є дитячі машинки. Діти просять батьків покататися, батьки піддаються, а далі діти займаються слаломом і дрифтом між ніг туристів і львів’ян. Не без зіткнень (досить болючих – я якось постраждав і можу це засвідчити). Іноді ось таких зіткнень:

Міська рада заборонила прокат дитячих машинок на площі перед Оперним чотири роки тому. Але зненацька наразилася на сильних, хитрих і завзятих супротивників. За цей час новини про те, що машинки "вилучили", з’являлися багато разів – але щоразу так звані "підприємці" відсуджували своє майно назад і повертали на площу.

Ось текст про цю історію ще трирічної давнини. Відтоді сталося багато всякого. 2017 року машинки спалили, але "підприємці" купили нові. Потім з’явилося нове ноу-хау: машинки стояли у під’їзді, на який формально заборона не поширювалась, а на площу лише заїжджали (описано тут).

Ідіотська позиційна війна триває роками. Під час останніх кількох вилучень "підприємці" кидались у бійку в прямому сенсі слова. Наприклад, учора один із них ударив чувака з муніципальної варти по голові й порізав йому руку. Раніше – покусав.

Міську владу в підігруванні "підприємцям" я б не підозрював. Думаю, вони справді намагаються це припинити й не мають як. Думаю, це суміш кафкіанства (суди, юридичні колізії і так далі) та чистого безумства людей, які вірять, що їхнє право заробити копійчину важливіше за комфорт і безпеку тисяч мешканців і гостей міста. Явище, яке заслуговує на глибше дослідження.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Отар ДОВЖЕНКОДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1567518649-zhurnalist-idiotska-pozitsiyna-viyna-shchodo-mashinok-trivae.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя