Голова податкової пропонує податкову амністію незадекларованого майна під 5-9%


Незадекларовані активи та майно можна буде легалізувати за ставкою 5-9% залежно від того, чи добровільно особа вирішила легалізувати активи

Про плани провести податкову амністію такого штибу повідомив голова Державної податкової служби України Сергій Верланов в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”. Об этом сообщает eurointegration.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, ставки податкової амністії наразі обговорюються з представниками Міжнародного валютного фонду. Зокрема, у переговорах обговорюються ставки податкової амністії, тобто відсоток, який потрібно буде заплатити із незадекларованого майна, щоб легалізувати його.

“Ситуація України не унікальна — і ПАР, і Латвія й інші країни проходили її. Зараз дискутуємо про знижені ставки: 9% як базова, 5% — знижена”, — повідомив Верланов.

За його словами, ставку 5% пропонують застосовувати у тому разі, якщо особа вирішила задекларувати майно добровільно. Водночас Верланов додав, що запуск податкової амністії можливий лише паралельно із запровадженням загальнообов’язкового декларування всіма громадянами України.

  • Нагадаємо, 12 червня представник президента у Верховній Раді України Руслан Стефанчук заявив, що в Україні потрібно провести нульове декларування бізнесу.

  • На початку серпня секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк підтвердив, що в Україні може відбутися податкова амністія.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/07/golova_podatkovoyi_proponuye_podatkovu_amnistiyu_nezadeklarovanogo_mayna_pid_5_9”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя