ЄС готовий надати Києву 500 мільйонів євро допомоги після виконання умов

Почтовая-Корабли
Фото: Роман Петушков


Європейський союз готовий виділити Україні черговий транш програми макрофінансової допомоги в розмірі 500 мільйонів євро після виконання необхідних умов. Об этом сообщает telegrama.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це йдеться в спільній декларації за підсумками 21-го саміту Україна – ЄС.


«Обидві сторони наголосили на важливості підтримання Україною макроекономічної стабільності, реалізації програми МВФ, виконання усіх заходів у рамках Програми макрофінансової допомоги ЄС, а також підтримання незалежності Національного банку та стабільності фінансового сектора. ЄС готовий виділити 2-ий транш (500 млн євро) Четвертої програми макрофінансової допомоги як тільки відповідні умови будуть виконані», – йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті Міністерства закордонних справ України.


Як повідомляло Міністерство фінансів України, перелік вимог, які Україна повинна виконувати, щоб отримувати макрофінансову допомогу Євросоюзу, містить зобов’язання у сфері боротьби з корупцією, якості державного управління та податкової системи, реформу енергетичного сектору, соціальної політики та корпоративного управління в державних підприємствах, а також реформу системи управління державними фінансами.


Нагадаємо, Володимир Зеленський звільнив першу заступницю голови АМКУ.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/yes-hotovyy-nadaty-kyievu-500-mil-yoniv-ievro-dopomohy-pislia-vykonannia-umov/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя