У Городенці забудовник сплатить до бюджету понад мільйон гривень пайового внеску

news-image: У Городенці забудовник сплатить до бюджету понад мільйон гривень пайового внеску
Один із суб’єктів господарювання на території Городенківської міської ради управлінням ДАБІ зареєстровано декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, згідної з якою завершено реконструкцію зерносушильного комплексу.

Однак він порушив вимоги містобудівного законодавства забудовник. Так, маючи обов’язок узяти пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Городенки, ухилився від укладення відповідного договору з органом місцевого самоврядування. Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури. Об этом сообщает rossiarusskie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Реагуючи на виявлені порушення, Тисменицька місцева прокуратура пред’явила позов про стягнення із забудовника пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища.

Завдяки вжитим заходам місцевої прокуратури Господарським судом Івано-Франківської області задоволено пред’явлений позов та винесено рішення про стягнення на користь місцевого бюджету Городенківської міської ради коштів несплаченої пайової участі на суму 1 221 294,84₴Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-gorodenci-zabudovnyk-splatyt-do-byudzhetu-ponad-milyon-gryven-payovogo-vnesku.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя